Vyhľadanie E-konzultácie: rýchlo ako nikdy predtým!

847 | 2 min

Nová doména www.ekonzultacia.sk vás v okamihu zavedie presne tam, kam potrebujete! Pre všetkých záujemcov o liečbu v EuroPainClinics sme spustili webovú stránku s prístupom priamo do bezplatnej online služby E-konzultácia, ktorá je základným a prvým krokom pre objednanie. 

Výhodou je ľahko zapamätateľný názov webovej stránky, ktorým tak uľahčujeme prístup k liečbe bolesti chrbtana našich pracoviskách. Veríme, že v širokom povedomí verejnosti o tom, akým spôsobom sa je možné ľahko a rýchlo do EuroPainClinics objednať, získa hojné využitie. Pre českých záujemcov o liečbu je zároveň spustená webová stránka www.ekonzultace.cz.

Služba E-konzultácia je online cestou, ktorej prostredníctvom sa pacient informuje o možnosti liečby miniinvazívnymi a endoskopickými výkonmi ešte pred vlastnou návštevou pracoviska, čo šetrí čas a prípadné náklady spojené s cestovaním. 

V článku nižšie na odkaze nájdete podrobný opis princípu E-konzultácie, ako prebieha proces predbežného lekárskeho posúdenia vhodnosti výkonov pre vašu liečbu a celý rad ďalších užitočných informácií.

AKO PREBIEHA E-KONZULTÁCIA V EUROPAINCLINICS