Miniinvazívna a endoskopická liečba chrbta, Poliklinika Terasa, s.r.o.

OZNAM – LETNÁ DOVOLENKA 2024

Vážení pacienti, dovoľujeme si vás informovať o obmedzení prevádzkovej doby na našem pracovisku, ktoré bude z dôvodu letných dovoleniek dočasne uzavreté v nasledujúcich termínoch:

2. 7. – 4. 7. 2024
15. 7. – 19. 7. 2024
8. 8. – 13. 8. 2024
19. 8. – 23. 8. 2024

V prípade záujmu informovať sa o možnosti liečby a objednania môžete kedykoľvek využiť bezplatnú službu E-konzultácia, ktorú nájdete na webovej stránke: www.ekonzultacia.sk. Zároveň by sme vás však požiadali o strpenie s našou odpoveďou na jej vyhodnotenie, kedy môže dôjsť z vyššie uvedeného dôvodu k menšiemu časovému oneskoreniu.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám pekné leto.
Tím ambulancie Košice

___________________________________________

EuroPainClinics z.ú. je od novembra 2015 odborným garantom intervenčnej liečby bolesti na Poliklinike Terasa v Košiciach. Zdravotná starostlivosť je poskytovaná v ambulantnom režime a v režime jednodňovej chirurgie (bez hospitalizácie). Košické pracovisko disponuje excelentne vybavenou operačnou sálou pre takéto typy výkonov a prvotriednymi prístrojmi a operačným inštrumentáriom a spĺnia všetky kritériá pre výkon unikátnych miniinvazívnych a endoskopických výkonov na chrbtici.

Vysoko špecializované pracovisko poskytuje precíznu diagnostiku a liečbu bolesti chrbta najčastejšie spojené s bolesťou bedrovej chrbtice v dôsledku vysunutia medzistavcovej platničky (koreňový syndróm), bolestí chrbta po operácii chrbtice (FBSS syndróm) a s ďalšími zdravotnými indikáciami v oblasti dolnej časti chrbta. Poskytuje ďalej liečbu s využitím miniinvazívnych denervačných výkonov v oblasti veľkých kĺbov.

Na liečbu je využívané široké spektrum miniinvazívnych a endoskopických výkonov pod kontrolou RTG C-ramena a videonavigácie. Hlavným prínosom pracoviska je komplexný prístup k liečbe: poskytovaný je ucelený systém zdravotnej starostlivosti od ambulantného ošetrenia až po pokročilý výkon, čo šetrí čas pacienta a urýchľuje liečebný proces.

Informácie o zdravotných poisťovniach

Zdravotná starostlivosť na pracovisku intervenčnej liečby bolesti v Košiciach je plne hradená poisťovňami VŠZP, Union a Dôvera.

Kto vás lieči

MUDr. Juraj Mláka, FIPP, EDRA - liečba bolesti

MUDr. Juraj Mláka, FIPP, EDRA

MUDr. Ladislav Kočan, PhD. - liečba bolesti

MUDr. Ladislav Kočan, PhD., FIPP

Vedúcim lekárom je atestovaný alegeziológ a špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta MUDr. Juraj Mláka, FIPP, EDRA, ktorý je držiteľom prestížnej medzinárodnej certifikácie FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) pre oblasť intervenčnej liečby bolesti a držiteľom vysoko kreditovaného európskeho diplomu v oblasti regionálnej anestézie a akútnej bolesti (EDRA).

MUDr. Juraj Mláka, FIPP, EDRA

MUDr. Ladislav Kočan, PhD., FIPP, je atestovaný algeziológ, anestéziológ a intenzivista, držiteľ prestížnej medzinárodnej lekárskej certifikácie FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) pre oblasť intervenčnej liečby bolesti. Je autorom a spoluautorom mnohých tuzemských a zahraničných karentovaných publikácií a koordinátorom medicínskych štúdií v oblasti intervenčnej algeziológie a intenzívnej medicíny.

MUDr. Ladislav Kočan, PhD., FIPP

Ako sa objednať

Pre informácie o možnosti liečby a objednania využite bezplatnú službu E-konzultácie

czech-english

Dôležité informácie pre pacientov
Important information for foreign patients

Čítajte viac / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinačné hodiny

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Sobota

Nedeľa

12:00 – 18:30

13:00 – 19:00

07:00 – 16:00

07:00 – 13:00

zatvorené

zatvorené

zatvorené

Ako sa k nám dostanete?

  • GPS: 48.713585, 21.230933

 

Vitajte v EuroPainClinics Košice!

Prevádzkovateľ zdravotníckeho zariadenia: Poliklinika Terasa s.r.o., Toryská 1, Košice 040 11, IČO: 36 202 215, www.poliklinikaterasa.sk