Intervenčná liečba bolesti na Slovensku

Miniinvazívna a endoskopická liečba chrbta, Poliklinika Terasa, s.r.o.

EuroPainClinics Košice

EuroPainClinics z.ú. je od novembra 2015 odborným garantom intervenčnej liečby bolesti na Poliklinike Terasa v Košiciach. Zdravotná starostlivosť je poskytovaná v ambulantnom režime a v režime jednodňovej chirurgie (bez hospitalizácie). Košické pracovisko disponuje excelentne vybavenou operačnou sálou pre takéto typy výkonov a prvotriednymi prístrojmi a operačným inštrumentáriom a spĺnia všetky kritériá pre výkon unikátnych miniinvazívnych a endoskopických výkonov na chrbtici.

Vedúcim lekárom je atestovaný alegeziológ a špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta MUDr. Juraj Mláka, FIPP, EDRA, ktorý je držiteľom prestížnej medzinárodnej certifikácie FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) pre oblasť intervenčnej liečby bolesti na Slovensku a držiteľom vysoko kreditovaného európskeho diplomu v oblasti regionálnej anestézie a akútnej bolesti (EDRA). Na ambulantnom pracovisku pôsobí ďalej špecialista na miniinvazívnu liečbu chrbta MUDr. Ladislav Kočan, PhD, FIPP.

Ako sa môžete objednať

Pre informácie o možnosti liečby a objednania využite bezplatnú službu E-konzultácia. Praktické informácie o priebehu služby E-konzultácia krok za krokom nájdete v informačnom materiáli.

Dôležité upozornenie pre pacientov ➔

Ordinačné hodiny

pondelok12 – 18:30
utorok13 – 19
streda07 – 16
štvrtok07 – 13
piatokzatvorené
sobotazatvorené
nedeľazatvorené

Ako sa k nám dostanete?

  • GPS: 48.713585, 21.230933

Galéria

Prevádzkovateľ zdravotníckeho zariadenia: Poliklinika Terasa s.r.o., Toryská 1, Košice 040 11, IČO: 36 202 215, www.poliklinikaterasa.sk

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia