Hranica 15 000 prijatých E-konzultácií prekročená!

Je nám potešením oznámiť prekročenie hranice 15 000 prijatých E-konzultácií, ktoré svedčia o stále narastajúcom záujme o liečbu na našich pracoviskách EuroPainClinics!

Úľava od bolesti chrbta je naším poslaním a nás veľmi teší, že vďaka našej špecializácii a liečbe s využitím unikátnych miniinvazívnych a endoskopických výkonov a špičkovej práci našich skúsených lekárov, sestier, rádiologických asistentov a ostatného personálu celého nášho tímu môžeme už po niekoľko rokov pomáhať stále väčšiemu počtu z vás.

Bolesť chrbta je v živote človeka nesmierne obmedzujúcim faktorom. Každá úľava od bolesti vďaka našej zdravotnej starostlivosti je hlavným cieľom našej každodennej práce, ale predovšetkým pozitívnym krokom vpred k vášmu bežnému každodennému „fungovaniu“. Služba E-konzultácia je užitočným a jednoduchým nástrojom, ktorý je k dispozícii všetkým, ktorí sa chcú informovať o možnosti liečby a spoločne s nami tento cieľ následne dosiahnuť.

Ďakujeme za vašu priazeň a dôveru, ktorých si veľmi ceníme.

Vaše tímy EuroPainClinics Bratislava, Košice, Bardejov, Praha, Brno, Hradec Králové a Ostrava.


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia