Informácie o zdravotných poisťovniach

Zdravotná starostlivosť je na pracoviskách Kliniky miniinvazívnej a endoskopickej liečby chrbta EuroPainClinics (Bratislava, Bardejov, Košice) hradená takmer v plnom rozsahu z verejného zdravotného poistenia zdravotnými poisťovňami:

  • VšZP
  • Union
  • Dôvera(Zmluvnú spoluprácu s poisťovňou Dôvera nemá v súčasnosti pracovisko EuroPainClinics Bratislava)

Doplatky za niektoré výkony sa odvíjajú od typu výkonu stanoveného v rámci uceleného liečebného plánu a sú oznámené pacientovi priamo na konkrétnom pracovisku.

Upozornenie: Regeneratívna liečba autológnou plazmou (krvná plazma obohatená o krvné doštičky) aplikovaná pod RTG/USG navigáciou je nadštandardná terapia, ktorú nehradí žiadna zdravotná poisťovňa. Cena za aplikáciu je pacientovi oznámená na príslušnom pracovisku. Pokiaľ bude tento typ liečby lekárom odporúčaný, jej aplikácia je zahájená výhradne so súhlasom pacienta.

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia