Informácie o zdravotných poisťovniach

Zdravotná starostlivosť je na pracoviskách Kliniky miniinvazívnej a endoskopickej liečby chrbta EuroPainClinics (Bratislava, Bardejov, Košice) hradená takmer v plnom rozsahu z verejného zdravotného poistenia zdravotnými poisťovňami:

  • VšZP
  • Union
  • Dôvera(Zmluvnú spoluprácu s poisťovňou Dôvera nemá v súčastnosti pracovisko EuroPainClinics Bratislava)

Doplatky za niektoré výkony sa odvíjajú od typu výkonu stanoveného v rámci uceleného liečebného plánu a sú oznámené pacientovi priamo na konkrétnom pracovisku.

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia
Dovoľujeme si vás informovať o dočasnom obmedzení prevádzky na našich pracoviskách počas leta: Bratislava 08.08. - 12.08., Košice 01.07., 06.07. - 08.07., 18.07., 22.08. - 31.08., Bardejov 25.07. - 12.08. »