Špecializované pracovisko Ambulancia intervenčnej liečby bolesti Bardejov so zameraním na komplexnú ponuku precíznej diagnostiky a liečby chrbta a komplikovaných bolestivých syndrómov, vzniklo už v roku 2009 pod hlavičkou kliniky R – Clinic, ktorá disponuje aj ambulanciami dermatovenerológie a estetickej medicíny. Spoluzakladateľkou kliniky a zároveň vedúcou lekárkou tejto ambulancie, je MUDr. Janette Rapčanová. Za intervenčné výkony v liečbe bolesti zodpovedá MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD.

Vysoko špecializované pracovisko intervenčnej liečby bolesti poskytuje precíznu diagnostiku a liečbu bolesti chrbta najčastejšie spojené s bolesťou bedrovej chrbtice v dôsledku vysunutia medzistavcovej platničky (koreňový syndróm), bolestí chrbta po operácii chrbtice (FBSS syndróm) a s ďalšími zdravotnými indikáciami v oblasti dolnej časti chrbta. Poskytuje ďalej liečbu s využitím miniinvazívnych denervačných výkonov v oblasti veľkých kĺbov.

Na liečbu je využívané široké spektrum miniinvazívnych a endoskopických výkonov pod kontrolou RTG C-ramena a videonavigácie. Hlavným prínosom pracoviska je komplexný prístup k liečbe: poskytovaný je ucelený systém zdravotnej starostlivosti od ambulantného ošetrenia až po pokročilý výkon, čo šetrí čas pacienta a urýchľuje liečebný proces.

Informácie o zdravotných poisťovniach

Zdravotná starostlivosť na pracovisku intervenčnej liečby bolesti v Bardejove je plne hradená poisťovňami VŠZP, Union a Dôvera.

Kto vás lieči

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD. - liečba bolesti

 MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD.

MUDr. Ľubomír Poliak, FIPP - liečba bolesti

MUDr. Ľubomír Poliak, FIPP

MUDr. Peter Lenčéš, FIPP - lekár liečba

MUDr. Peter Lenčéš, FIPP

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD., medicínsky riaditel‘ siete pracovísk EuroPainClinics®, je popredný európsky špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta certifikovaný vo Švédsku, Vel’kej Británii, Nórsku, na Slovensku a v Českej republike.

 MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD.

MUDr. Ľubomír Poliak, FIPP je atestovaný algeziológ, anestéziológ a intenzivista, špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu bolesti. Je držiteľom prestížnej medzinárodnej lekárskej certifikácie FIPP (Fellow of Inteventional Pain Practice) pre oblasť intervenčnej liečby bolesti.

MUDr. Ľubomír Poliak, FIPP

MUDr. Peter Lenčéš, FIPP, je atestovaný algeziológ, anestéziológ a intenzivista, špecialista na intervenčnú liečbu bolesti. Je držiteľom prestížnej medzinárodnej lekárskej certifikácie FIPP (Fellow of Inteventional Pain Practice) pre oblasť intervenčnej liečby bolesti.

MUDr. Peter Lenčéš, FIPP

Ako sa objednať

Pre informácie o možnosti liečby a objednania využite bezplatnú službu E-konzultácie

czech-english

Dôležité informácie pre pacientov
Important information for foreign patients

Čítajte viac / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinačné hodiny

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Sobota

Nedeľa

09:00 – 16:00

09:00 – 16:00

09:00 – 16:00

09:00 – 16:00

09:00 – 14:00

zatvorené

zatvorené

Ako sa k nám dostanete?

  • MHD: Linka MHD Č.4, zastávka Štefánikova, následne popri reštaurácii Sabaraca vpravo 250 metrov
  • GPS: 49.296185, 21.254427

 

Vitajte v EuroPainClinics Bardejov!

Prevádzkovateľ zdravotníckeho zariadenia: R-clinic s.r.o., Na Hradbách 3683/3, Bardejov 085 01, IČO: 44 574 428