Klinika miniinvazívnej a endoskopickej liečby chrbta EuroPainClinics Bratislava

EuroPainClinics Bratislava

Špecializované pracovisko EuroPainClinics Bratislava v centre slovenskej metropole sa zameruje na precíznu diagnostiku chrbta a liečbu chronickej bolesti chrbta s využitím širokej škály inovatívnych miniinvazívnych a endoskopických výkonov, ktoré patria medzi najmodernejšie liečebné prístupy svetovej intervenčnej medicíny a ktoré pacientom prinášajú, oproti konvenčnej liečbe, rad významných výhod. Vedúcim lekárom je MUDr. Martin Griger, FIPP, špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta a druhý lekár na Slovensku, ktorý je držitelom prestížnej medzinárodnej certifikácie FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) udelované svetovou organizáciou World Institut of Pain.

Dôležité upozornenie pre pacientov ➔

Ordinačné hodiny

pondelok07 – 15
utorok07 – 15
streda07 – 15
štvrtok07 – 15
piatok07 – 15
sobotazatvorené
nedeľazatvorené

Napište nám!

Kde nás nájdete?

Ako sa k nám dostanete?

  • GPS: 48.159743, 17.124487
  • MHD: Z vlakovej stanice linkou električky č. 2 do stanice Blumentál, kde presadnete na električku č. 3, 5 alebo 7 do stanice Račianske Mýto.
  • Z autobusovej stanice: Autobus č. 61 alebo trolejbus č. 201, 210 bez prestupu zo stanice SAV do zastávky Račianske Mýto. Zo zastávky Račianske Mýto pokračujte stále rovno cca 100 m po ulici Račianska. Prvá odbočka vpravo je Kominárska ulica. Po asi 20 m chôdze zbadáte pútač na budove, v ktorej sa nachádzame.

Galéria

Prevádzkovateľ zdravotníckeho zariadenia: R-clinic s.r.o., Na Hradbách 3683/3, Bardejov 085 01, IČO: 44 574 428

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia