OZNAM – LETNÁ DOVOLENKA

Vážení pacienti, dovoľujeme si vás týmto informovať, že v dňoch od 21. 6. do 12. 7. 2024 bude naše pracovisko z dôvodu letnej dovolenky uzatvorené. Na vašu návštevu sa tešíme v plnej prevádzke opäť od 15. 7. 2024.

Aj počas tejto doby môžete využiť bezplatnú službu E-konzultácia na www.ekonzultacia.sk, pokiaľ budete mať záujem informovať sa o možnosti liečby a objednania. Zároveň by sme vás však vopred radi požiadali o strpenie s našou odpoveďou a vyhodnotením, ktoré môžu mať, z vyššie uvedeného dôvodu, menšie časové oneskorenie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám pekné leto.
Tým Bratislava

————————————————–

Vysoko špecializované pracovisko intervenčnej liečby bolesti v Bratislave poskytuje precíznu diagnostiku a liečbu bolesti chrbta najčastejšie spojené s bolesťou bedrovej chrbtice v dôsledku vysunutia medzistavcovej platničky (koreňový syndróm), bolestí chrbta po operácii chrbtice (FBSS syndróm) a s ďalšími zdravotnými indikáciami v oblasti dolnej časti chrbta. Poskytuje ďalej liečbu s využitím miniinvazívnych denervačných výkonov v oblasti veľkých kĺbov.

Na liečbu je využívané široké spektrum miniinvazívnych a endoskopických výkonov pod kontrolou RTG C-ramena a videonavigácie. Hlavným prínosom pracoviska je komplexný prístup k liečbe: poskytovaný je ucelený systém zdravotnej starostlivosti od ambulantného ošetrenia až po pokročilý výkon, čo šetrí čas pacienta a urýchľuje liečebný proces.

Informácie o zdravotných poisťovniach

Zdravotná starostlivosť na pracovisku intervenčnej liečby bolesti v Bratislave je plne hradená poisťovňami VŠZP a Union.

Kto vás lieči

MUDr Martin Griger, PhD., FIPP, DESA - liečba bolesti

MUDr. Martin Griger, PhD., FIPP, DESA

Vedúcim lekárom pracoviska je MUDr. Martin Griger, PhD., FIPP, DESA, špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta, držiteľ prestížnej medzinárodnej certifikácie FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) udelované svetovou organizáciou World Institut of Pain pre oblasť intervenčnej liečby bolesti.

MUDr. Martin Griger, PhD.,FIPP, DESA

Ako sa objednať

Pre informácie o možnosti liečby a objednania využite bezplatnú službu E-konzultácie

czech-english

Dôležité informácie pre pacientov
Important information for foreign patients

Čítajte viac / Read more ➔

epc-hodiny

Ordinačné hodiny

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Sobota

Nedeľa

07:00 – 15:00

07:00 – 15:00

07:00 – 15:00

07:00 – 15:00

07:00 – 15:00

zatvorené

zatvorené

Ako sa k nám dostanete?

  • GPS: 48.159743, 17.124487
  • Z vlakovej stanice spojmi 61, 74 alebo trolejbus 210 do zastávky Račianske mýto. Zo zastávky Račianske Mýto pokračujte stále rovno cca 100 m po ulici Račianska. Prvá odbočka vpravo je Kominárska ulica. Po asi 20 m chôdze zbadáte pútač na budove, v ktorej sa nachádzame.

Vitajte v EuroPainClinics Bratislava!

Prevádzkovateľ zdravotníckeho zariadenia: R-clinic s.r.o., Na Hradbách 3683/3, Bardejov 085 01, IČO: 44 574 428