Klinika miniinvazívnej a endoskopickej liečby chrbta EuroPainClinics Bratislava

EuroPainClinics Bratislava

V súvislosti s epidemiologickou situáciou Covid-19 venujte, prosím, pozornosť dokumentu Aktuálne pravidlá prevádzky pracovísk EuroPainclinics

Špecializované pracovisko EuroPainClinics Bratislava v centre slovenskej metropole sa zameruje na precíznu diagnostiku chrbta a liečbu chronickej bolesti chrbta s využitím širokej škály inovatívnych miniinvazívnych a endoskopických výkonov, ktoré patria medzi najmodernejšie liečebné prístupy svetovej intervenčnej medicíny a ktoré pacientom prinášajú, oproti konvenčnej liečbe, rad významných výhod. Vedúcim lekárom je MUDr. Martin Griger, FIPP, špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta a druhý lekár na Slovensku, ktorý je držitelom prestížnej medzinárodnej certifikácie FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) udelované svetovou organizáciou World Institut of Pain.

Zdravotná starostlivosť je na pracovisku čiastočne hradená poisťovňami VšZP a Union. Pracovisko nemá zmluvný vzťah s poisťovńou Dôvera.

Dôležité upozornenie pre pacientov ➔

Ordinačné hodiny

pondelok07 – 15
utorok07 – 15
streda07 – 15
štvrtok07 – 15
piatok07 – 15
sobotazatvorené
nedeľazatvorené

Napište nám!

Kde nás nájdete?

Ako sa k nám dostanete?

  • GPS: 48.159743, 17.124487
  • MHD: Z vlakovej stanice linkou električky č. 2 do stanice Blumentál, kde presadnete na električku č. 3, 5 alebo 7 do stanice Račianske Mýto.
  • Z autobusovej stanice: Autobus č. 61 alebo trolejbus č. 201, 210 bez prestupu zo stanice SAV do zastávky Račianske Mýto. Zo zastávky Račianske Mýto pokračujte stále rovno cca 100 m po ulici Račianska. Prvá odbočka vpravo je Kominárska ulica. Po asi 20 m chôdze zbadáte pútač na budove, v ktorej sa nachádzame.

Galéria

Prevádzkovateľ zdravotníckeho zariadenia: R-clinic s.r.o., Na Hradbách 3683/3, Bardejov 085 01, IČO: 44 574 428

Zdieľať tento článok priateľom

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia