Oslavujeme Medzinárodný deň sestier

Pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier, ktorý oslavujeme práve dnes 12. mája, si dovoľujeme čo najsrdečnejšie poďakovať všetkým sestričkám z našich pracovísk EuroPainClinics za ich náročnú, zodpovednú a záslužnú prácu pri každodennej starostlivosti o našich pacientov a za ich trpezlivosť, empatiu, obetavosť a profesionalitu.

Celosvetový sviatok slávime v upomienku dňa narodenia slávnej anglickej ošetrovateľky – „Dámy s lampou“ Florence Nightingale, priekopníčky moderného ošetrovateľstva a zakladateľky povolania zdravotnej sestry.

Všetkým jej nasledovateľkám patrí hlboký rešpekt k ich profesii.

Ďakujeme!

Tím EuroPainClinics


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia