Mobilná aplikácia EuroPainClinics pre pacientov

1061 | 4 min

Prehľadne a na jednom mieste všetko o liečbe bolesti chrbta v EuroPainClinics ponúka pacientom nová mobilná aplikácia pre iOS a Android. Majte vždy po ruke komplexné informácie o vývoji vašej liečby, termínoch vyšetrení a výkonov, praktické notifikácie, sledujte tipy na prevenciu bolesti aj novinky z našich pracovísk!

S aplikáciou EuroPainClinics získavate bezplatný a komplexný prístup k informáciám o vašej liečbe v EuroPainClinics, nezmeškáte žiadne upozornenia, termín vyšetrenia či záznamy z priebehu liečby. Stav vyhodnotenia vstupnej E-konzultácie môžete sledovať priamo v aplikácii. Notifikáciu o akejkoľvek zmene dostanete na váš mobilný telefón okamžite.

AKO ZÍSKAŤ PRÍSTUPOVÉ HESLO

E-mailom po odoslaní E-konzultácie

Po odoslaní E-konzultácie nájdete vo svojom potvrdzovacom e-maile odkaz na stiahnutie aplikácie z obchodov Apple Store a Google Play, ako aj prístupové heslo pre vstup do aplikácie.

Priamo v mobilnej aplikácii

Pokiaľ pri prihlasovaní do aplikácie zistíte, že si vaše heslo či údaje nepamätáte, alebo ich nemôžete nájsť vo svojej e-mailovej schránke, jednoducho kliknete na info ikonku pri mene a podľa inštrukcií nám zašlite e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri odoslaní E- konzultácie. Ak bude adresa v našej databáze, prihlasovacie údaje vám obratom zašleme.

ČO VÁM APLIKÁCIA PONÚKA

E-konzultácia

Praktický prehľad o všetkom, čo sa týka vašej E-konzultácie – kedy bola odoslaná, kedy vyhodnotená a ktorým lekárom, nájdete tu vašu základnú anamnézu, záznam o intenzite vašej bolesti chrbta, obsah vami zaslanej správy pre lekára, odoslanú zdravotnú dokumentáciu a ďalšie dôležité údaje .

Kalendár

Plánovanie vašich vyšetrení, termíny výkonov a históriu vašich návštev v chronologickom usporiadaní. Blížiace sa termíny pripomenie notifikácie. Využiť môžete funkciu Zdieľanie informácií k vašej návšteve v EuroPainClinics vašim blízkym, pokiaľ budú vaším sprievodom, a budete im chcieť termín pripomenúť.

Vývoj liečby

Prehľad o vývoji vašej liečby, najmä zmien intenzity bolesti zaznamenanej prostredníctvom dotazníkov VAS (vizuálna analógová škála bolesti) a QoL (kvalita života).

Stabilizačné cvičenia a preventívne odporúčania (Odporúčania k liečbe, tipy na cvičenie)

Základné cviky na stabilizáciu pohybového systému a ako prevenciu bolesti chrbta môžete vyskúšať s pomocou animovaných videí. Pacienti po endoskopickom výkone na chrbtici získavajú v aplikácii praktického sprievodcu s pohybovými a režimovými opatreniami po výkone.

Naše pracoviska

Už žiadne zdĺhavé vyhľadávanie – kontakty, telefonické čísla, kompletné informácie o vašom pracovisku a ošetrujúcom tíme máte v aplikácii vždy na dosah. Funkcia Navigácia vás tiež bezpečne dovedie priamo na adresu pracoviska.

Novinky a udalosti z EuroPainClinics

Sledovať môžete náš blog so všetkými aktualitami a zaujímavosťami zo sveta EuroPainClinics.

AKO NAINŠTALOVAŤ APLIKÁCIU DO TELEFÓNU

Mobilnú aplikáciu je možné stiahnuť pre mobilné telefóny Android a IPhone po zadaní názvu aplikácie „EuroPainClinics“ nasledovne:
Android – z obchodu Google Play
IPhone – z obchodu AppStore, pre telefóny a tablety s operačným systémom iOS 13 a vyššie.

Mať prehľad o svojej liečbe sa vždy vypláca. Vitajte v Aplikácii EuroPainClinics!