Online služba E-konzultácia šetrí čas a zrýchľuje proces liečby

1583 | 2 min

EuroPainClinics

Zaujali vás informácie o liečbe chronickej bolesti chrbta pomocou špičkových miniinvazívnych a endoskopických výkonov? Premýšľate, či by tento typ liečby mohol byť riešením aj pre vás? Neváhajte a vyplňte ešte dnes svoju E-konzultáciu!

Bezplatná online služba E-konzultácia je k dispozícii kedykoľvek a spočíva v predvýbere pacientov vhodných na následné poskytnutie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v oblasti liečby bolesti na vybranom pracovisku EuroPainClinics. Služba umožňuje pacientom konzultovať svoj zdravotný stav ešte pred samotnou návštevou kliniky, čo dovoľuje spresniť, zrýchliť a celkovo zefektívniť stanovenie konkrétneho liečebného plánu. Znamená to, že sa o vhodnosti liečby pre vás môžete informovať priamo z pohodlia vášho domova a nemusíte strácať čas napr. cestovaním ani ďalšími výdavkami.

Podklady zaslané službou E-konzultácia (vyplnený formulár E-konzultácie spolu s priloženými súbormi snímok magnetickej rezonancie a prípadne ďalšou zdravotnou dokumentáciou) vyhodnocujú špecialisti na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta a do e-mailu je následne odoslaná správa o ďalšom postupe. 

Ďakujeme za vašu dôveru a tešíme sa dovidenia na pracoviskách EuroPainClinics.