O využití kryoanalgézie na portáli www.zdravie.sk

Téma liečby bolesti pomocou inovatívnej terapie kryoanalgézie, ktorá úspešne využíva účinkov veľmi nízkej teploty, vo forme dočasného zmrazenia poškodených nervových štruktúr s možnosťou následnej regenerácie, rozvinul v zaujímavom článku špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu EuroPainClinics MUDr. L’ubomír Poliak

Článok, ktorý sa zaoberá využitím kryoanalgézie v klinickej praxi najmä pri liečbe bolesti kolenného kĺbu s pokročilou osteoartrózou, ale aj pre širokú škálu ďalších zdravotných indikácií, ako je bolesť ramena, bolesť z fazetových (medzistavcových) kĺbov, SI kĺbu a pod., zverejnil obľúbený slovenskými portál so zdravotníckou tematikou pre pacientov www.zdravie.sk.

Článok si môžete prečítať tu

Zdroj: www.zdravie.sk

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia