Od 20. 11. opäť prijímame pacientov bez obmedzenia veku

Dovoľujeme si oznámiť, že vekové opatrenia pacientov prijímaných pre ošetrenie na našich pracoviskách (do 65 rokov) prijaté v súvislosti so situáciou Covid-19 sa s platnosťou od 20. 11. 2020 ruší. Zdravotnú starostlivosť môžu naďalej využívať všetci pacienti, bez obmedzenia veku.

V prípade záujmu môžete kedykoľvek využiť bezplatnú online službu E-konzultácia a informovať sa tak o možnosti liečby a objednania.

E-konzultáciu nájdete na webovej stránke www.ekonzultacia.sk

Detailné informácie k priebehu E-konzultácie čítajte prosím v článku tu

Na všetkých našich pracoviskách platí aj naďalej všetky režimové a hygienické opatrenia najvyšších štandardov pre maximálnu bezpečnosť a ochranu Vášho zdravia pri Vašej liečbe bolesti chrbta.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu.

Tím EuroPainClinics


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia