MUDr. Róbert Rapčan na anatomickom workshope v Essene

Medzinárodný anatomický workshop organizovaný spoločnosťou MaxmoreSpine dňa 11. septembra v nemeckom Essene prebehne pod vedením MUDr. Róberta Rapčana, PhD., MBA, FIPP, medicínskeho riaditeľa EuroPainClinics a hlavného európskeho školiteľa MaxMore Spine System, a prof. Dr. Karlo Houra, európskeho spinálneho neurochirurga.

Témou workshopu je globálny rozvoj v transforaminálnych endoskopických technikách. Program zahŕňa sériu prednášok a praktický výcvik na kadáverových modeloch. MUDr. Rapčan sa vo svojej časti bude venovať oblasti indikovania a technickým aspektom transforaminálnej endoskopickej diskektómie a endoskopickej denervácie fazetových kĺbov za použitia inštrumentária MaxMore Spine J@blation System.

Prof. Dr. Houra sa ako renomovaný neurochirurg so špecializáciou na lumbálnu a cervikálnu chrbticu bude zaoberať porovnaním interlaminárneho a transforaminálneho prístupu pri endoskopických výkonoch u herniácií bedrových diskov.

Anatomický workshop organizuje MaxMoreSpine System by Hoogland Spien Products, svetový výrobca a dodávateľ technológií a inštrumentária s viac ako 35-ročnou tradíciou a skúsenosťou v oblasti endoskopie, artroskopie, spinálnej chirurgie a priemyselného inžinierstva. 


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia