EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2. 10. 2021

Druhý ročník terénneho behu v malebnom prostredí Nízkych Beskýd v blízkosti Bardejova a Bardejovských kúpel’ov sa uskutoční 2. októbra. Pozvaní sú bežci z radov amatérskych i vrcholových športovcov, jednotlivci, rodiny i športové kluby. Pripravené sú opäť dve trasy, a to kúpel’ová sedmička na 7 km s prevýšením 180 metrov a krossový polmaratónu na 22 km s prevýšením 1000 metrov.

V minulom roku Horský beh Bardejov s takmer tristo registrovanými pretekármi všetkých vekových kategórií zaznamenal veľký úspech a nezostáva než si priať, aby tohtoročná účasť bola ešte viac hojná a aby počasie prialo, rovnako ako aj vývoj pandemickej situácie.

Príďte si užiť deň plný zážitkov, adrenalínu a dobrého pocitu z vlastného športového výkonu!

Aktuálne informácie o priebehu pretekov, propozície trás a registrácia (do 29.9.2021) nájdete na webových stránkach www.epc.run.sk

Tešíme sa na vašu účasť!

Prvý ročník EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia