EuroPainClinics Horský beh Bardejov sa blíži!

252 | 2 min

Beh pre zdravie a radosť z pohybu je mottom tento rok už 5. ročníka bežeckého podujatia EuroPainClinics Horský beh Bardejov, ktoré sa uskutoční dňa 11. mája so štartom v Bardejovských Kúpeľoch.

Preteky, ktorý každoročne privítajú okolo 350 aktívnych bežcov rôznych vekových kategórií zo všetkých kútov Slovenska ale aj zo zahraničia, nadobúdajú na čoraz väčšej obľube. Srdečne sú pozvaní všetci, ktorí majú chuť urobiť niečo zmysluplné pre seba a svoje zdravie, ktorí chcú cieľavedome dosiahnuť nové osobné bežecké méty, ale aj tí, ktorí si prídu zabehať len tak pre radosť. Hlavnými organizátormi pretekov sú záujmové združenia EPC Pro Health Team na čele s MUDr. Róbertom Rapčanom a BARRAN Team na čele s Mgr. Peterom Sidorjakom.

Pripravené sú tradičné trasy: krosový polmaratón na 22 km s viac ako 1000 m prevýšením ako výzva v náročnom teréne cez Zborovský hrad a Stebnickú Maguru, pre ďalších pretekárov pohodová kúpeľná sedmička v dĺžke 7 km nad okolím Bardejovských Kúpeľov. Chýbať nebudú ani obľúbené juniorské behy, kde si svoju trasu najde každý malý závodník.

Programom pretekov prevedie populárny slovenský hudobník, folklorista a moderátor Ondrej Kandráč.

Pre víťazov sú pripravené, tak ako každý rok, skvelé a hodnotné ceny. Tešiť sa môžete aj na prezentácie či ochutnávky produktov partnerov závodu.

Pokiaľ máte čas a chuť sa zúčastniť, nenechajte si ujsť úžasný športový zážitok!

Registrujte sa čo najskôr a včasnou registráciou (ukončenie 30.4.) získajte všetky výhody závodu!

Viac informácií: www.epcrun.sk