Časopis Moje zdravie: Revolučná operácia platničiek

Novembrové číslo časopisu Moje Zdravie prinieslo tému poškodených medzistavcových platničiek a venovalo rozsiahly priestor liečbe endoskopickými technikami v EuroPainClinics®. O inovatívnych možnostiach operácií platničiek, priebehu liečby a výhodách endoskopických výkonov hovorí v článku lekársky riaditeľ EuroPainClinics®
MUDr. Róbert Rapčan, FIPP. Svoje osobné skúsenosti pripomína v rozhovore slovenský režisér Ján Ďurovčík, ktorý úspešnú endoskopickú operáciu v EuroPainClinics® podstúpil v uplynulom roku pod vedením špecialistov MUDr. Rapčana, Dr. Michaela Hesse a Dr. Larsa Waléna.

Moje zdravie_titulka

Moje zdravie_1

Moje zdravie_2

Moje zdravie_3

Zdroj: Moje zdravie, 11/2016, vydavatel Versa Media, s.r.o.

Moje zdravie_1

 

Zdieľať tento článok priateľom

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia