Liečba vyskočených platničiek: www.discherniation.eu

Bolesť v krížoch vystreľujúca do končatín, brnenie, stuhnutosť svalov, necitlivosť v končatinách? Pôvodcom jednej z najčastejších príčin bolesti chrbta môže byť vyskočenie či hernia disku, ktorý tlačí na koreň miechového nervu.

Liečbou chronickej bolesti chrbta spojenej s poškodenými medzistavcovými platničkami, alebo diskami sa zaoberajú nové medzinárodné webové stránky www.discherniation.eu. Webové stránky informujú o príčinách vzniku vyskočenia platničiek a najčastejších príznakoch, predstavujú diagnostické a terapeutické výkony na chrbtici vrátane pokročilých liečebných postupov liečby endoskopickými technikami. Záujemcovia o liečbu sa na stránkach môžu zoznámiť s lekárskymi expertmi a jednotlivými pracoviskami EuroPainClinics®, priebehom liečby „krok za krokom“ a využiť možnosti online objednania na vstupnú konzultáciu. Webové stránky sú k dispozícii v angličtine, češtine a slovenčine.
www.discherniation.eu

Pripojte sa k nám! FB epc1.eu
Chcete byť informovaný o novinkách z EuroPainClinics®? Prihláste sa k odberu nášho Newslettera!

discherniation-en

Zdieľať tento článok priateľom

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia