Viac ako 30 000 záujemcov o liečbu v EuroPainClinics

Významným míľnikom EuroPainClinics sa stalo prekročenie hranice 30 000 prijatých E-konzultácií, ktoré sú jednoznačným potvrdením intenzívne narastajúceho záujmu o liečbu na našich pracoviskách. Je nám cťou, že aj prostredníctvom tejto online služby môžeme poskytovať zdravotnú starostlivosť stále väčšiemu počtu pacientov.

Bolesť chrbta je pre človeka veľkou a nepríjemnou záťažou, ktorá so sebou nesie množstvo obmedzení fyzického, ale aj psychického charakteru. V EuroPainClinics sa usilujeme každodenne o dosiahnutie maximálne možnej úľavy od bolesti u každého pacienta, ktorému v rámci našej špecializácie môžeme poskytnúť liečebné riešenie s použitím miniinvazívnych a endoskopických výkonov. Každá úľava je úspechom, a pre pacienta znamená možnosť navrátiť sa k bežným činnostiam, venovať sa svojej rodine, práci a záujmom tak, aby jeho život bol opäť aktívnym a plnohodnotným.

Bezplatná služba E-konzultácia je základným krokom „cesty“ pacienta s cieľom dosiahnutia úľavy od bolesti. Využiť ju môže kedykoľvek každý záujemca s bolesťou chrbta, ktorý sa chce informovať, či by sme mohli k jeho ťažkostiam nájsť účinnú pomoc.

Ďakujeme za dôveru, s ktorou sa obraciate na naše pracoviska.

Chcete vedieť viac o službe E-konzultácia? O jej kompletnom priebehu čítajte v článku tu:

epc post

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia