Viac ako 30 000 záujemcov o liečbu v EuroPainClinics

592 | 2 min

Významným míľnikom EuroPainClinics sa stalo prekročenie hranice 30 000 prijatých E-konzultácií, ktoré sú jednoznačným potvrdením intenzívne narastajúceho záujmu o liečbu na našich pracoviskách. Je nám cťou, že aj prostredníctvom tejto online služby môžeme poskytovať zdravotnú starostlivosť stále väčšiemu počtu pacientov.

Bolesť chrbta je pre človeka veľkou a nepríjemnou záťažou, ktorá so sebou nesie množstvo obmedzení fyzického, ale aj psychického charakteru. V EuroPainClinics sa usilujeme každodenne o dosiahnutie maximálne možnej úľavy od bolesti u každého pacienta, ktorému v rámci našej špecializácie môžeme poskytnúť liečebné riešenie s použitím miniinvazívnych a endoskopických výkonov. Každá úľava je úspechom, a pre pacienta znamená možnosť navrátiť sa k bežným činnostiam, venovať sa svojej rodine, práci a záujmom tak, aby jeho život bol opäť aktívnym a plnohodnotným.

Bezplatná služba E-konzultácia je základným krokom „cesty“ pacienta s cieľom dosiahnutia úľavy od bolesti. Využiť ju môže kedykoľvek každý záujemca s bolesťou chrbta, ktorý sa chce informovať, či by sme mohli k jeho ťažkostiam nájsť účinnú pomoc.

Ďakujeme za dôveru, s ktorou sa obraciate na naše pracoviska.

Chcete vedieť viac o službe E-konzultácia? O jej kompletnom priebehu čítajte v článku tu:

https://www.europainclinics.sk/e-konzultacia-v-novom-kabate-ulahcuje-cestu-k-vasej-liecbe/
epc post