Nová ambulancia liečby bolesti chrbta otvorená v Košiciach

9321 | 2 min

Pre pacientov z Košíc a širokého okolia je na košickej poliklinike Terasa novo otvorená špecializovaná ambulancie so zameraním na liečbu chronickej bolesti chrbta ako ďalšie partnerské klinické pracovisko EuroPainClinics®.

Ambulancia ponúka rad tzv. Miniinvazívnych výkonov, ktoré po určení miesta-zdroja bolesti odstraňujú jej príčinu alebo prinášajú výraznú úľavu od bolesti chrbta (blokády mediálnych ramienok, blokády miechových nervov, provokačná diskografie, rádiofrekvenčná termoablacia, pulzná rádiofrekvencia, Disc FX a iné). Ambulancia sa nešpecializuje na bolesti chrbta spojené s onkologickými diagnózami a na bežné bolesti pohybového aparátu.
Na ambulanciu nadväzuje priamo na poliklinike Terasa zariadenie jednodňovej starostlivosti so zákrokovou sálou. Pacienti tak majú výhodu ambulantného ošetrenia a následného operačného zákroku doslova „pod jednou strechou“ – na jednom mieste a v starostlivosti rovnakého tímu špičkových špecialistov. Vedúcim lekárom ambulancie je MUDr. Juraj Mláka, popredný špecialista na intervenčnú liečbu bolesti chrbta a oblasť miniinvazívych a endoskopických výkonov na chrbtici.

Ordinačné doba ambulancie:
Utorok od 13.00 – 19.00 hod.
Streda od 10.00 – 19.00 hod.
Štvrtok od 8.00 – 14.00 hod.

Objednanie k vstupnej konzultácii je možné na tel. čísle +421 911 708 897.
(K návšteve prineste so sebou, prosím: výsledky magnetickej rezonancie, počítačovú (CT) tomografiu – najlepšie na CD, celkovú zdravotnú správu, žiadanku od odborného lekára, kartičku poistenca, občiansky preukaz).

Cenník výkonov tu