Letné dovolenky a obmedzenie prevádzky na našich pracoviskách 2023

Vážení pacienti, dovoľujeme si vás informovať o dočasnom obmedzení prevádzkovej doby na našich ambulanciách intervenčnej liečby bolesti z dôvodu letných dovoleniek. Pracoviská budú dočasne uzavreté v týchto termínoch:

BARDEJOV
17. 7. – 4. 8.

KOŠICE
4. 7. – 7. 7.
22. 8. – 25. 8.

BRATISLAVA
Prevádzka pracoviska počas leta bez prerušenia.

O možnosti liečby a objednania sa aj naďalej môžete kedykoľvek informovať využitím bezplatnej služby E-konzultácia tu na odkaze: www.ekonzultacia.sk .
Radi by sme zároveň upozornili, že v súvislosti s obmedzením prevádzkovej doby môže dôjsť k menšiemu časovému predĺženiu termínov vyhodnocovania prijatých E-konzultácií a odoslania spätnej odpovede.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám pekné letné dni.


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia