To najlepšie z prístrojového inžinierstva pre vašu liečbu

Inovatívny patentovaný systém maxmorespine® spoločnosti Hoogland Spine Product, svetového výrobcu medicínskeho vybavenia pre spinálnu chirurgiu, zahŕňa špičkové prístroje a špecializované inštrumentárium pre rôzne typy technických prístupov pri endoskopických operáciách a cielenej liečbe vyhřezlých platničiek, degeneratívnych zmien na chrbtici, patológii kĺbových spojení a ďalších problematík.

V súčasnosti najbezpečnejší a najúčinnejší systém na trhu je používaný na všetkých pracoviskách EuroPainClinics. V tíme medzinárodných expertov maxmorespine®, ktorí sú zároveň školiteľmi tohto systému, sú špecialisti EuroPainClinics MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP, a Dr. Krzysztof Lokas.
https://www.max-more.com/spinal-surgeons/

Specialisté MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP, a Dr. Krzysztof Lokas


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia