Recenzie EuroPainClinics

Váš názor nás zaujíma!

Neoddeliteľnou súčasťou liečby je individuálny a empatický prístup nášho lekárskeho aj nelekárskeho tímu ku každému z našich pacientov. Pokiaľ by ste radi vyjadrili svoju spokojnosť so starostlivosťou, prístupom, informovanosťou na pracoviskách EuroPainClinics, radi privítame vašu spätnú väzbu v podobe recenzie! Všetky reakcie sú pre nás dôležitým vodítkom pre našu prácu a skvalitňovanie všetkých nastavených procesov.

Pre našich pacientov (a nielen pre nich) sú k dispozícii verejné Google a Facebook recenzie, ktoré možno kedykoľvek pridať a podeliť sa tak s ostatnými o svoje vlastné skúsenosti. Každá recenzia sa obratom zobrazí v nasledujúcom zozname podľa miesta, kam recenziu pridáte.

Za Vaše reakcie vopred ďakujeme.

EuroPainClinics Bratislava

4.6 / 5

Zobraziť Google recenzie

Pridať recenziu (Bratislava)

EuroPainClinics Košice

4.6 / 5

Zobraziť Google recenzie

Pridať recenziu (Košice)

EuroPainClinics Bardejov

5.0 / 5

Zobraziť Google recenzie

Pridať recenziu (Bardejov)

Pridať Facebook recenziu

[fbrev page_name=“EuroPainClinics“ page_id=“581395981974113″ page_access_token=“EAAVVPjFKgSEBALDfhtXmHDWLwf7PFuMFoPCYZC6yHEVfqZAxPXis1dfu0r2XhQuGFIv8kqcPYZCPQD9GnNLdYC29P5RD3cLwrGlPNbtdQN1YkXQiq1HASHz6ZA2sq6nQe2DkWlKSYI2qyfcdHkwoEbDx69ROzxMZA6QZAH2yT16nogT3sgTZCVC2Sfyt0cZAIDZB1IvIyyD6h6gZDZD“ title=“EuroPainClinics“ pagination=“5″ text_size=“250″ hide_based_on=true disable_user_link=true lazy_load_img=true show_success_api=true open_link=true nofollow_link=true api_ratings_limit=“100″]

Pridať Facebook recenziu

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia