Recenzie EuroPainClinics

Váš názor nás zaujíma!

Neoddeliteľnou súčasťou liečby je individuálny a empatický prístup nášho lekárskeho aj nelekárskeho tímu ku každému z našich pacientov. Pokiaľ by ste radi vyjadrili svoju spokojnosť so starostlivosťou, prístupom, informovanosťou na pracoviskách EuroPainClinics, radi privítame vašu spätnú väzbu v podobe recenzie! Všetky reakcie sú pre nás dôležitým vodítkom pre našu prácu a skvalitňovanie všetkých nastavených procesov.

Pre našich pacientov (a nielen pre nich) sú k dispozícii verejné Google a Facebook recenzie, ktoré možno kedykoľvek pridať a podeliť sa tak s ostatnými o svoje vlastné skúsenosti.

Za Vaše reakcie vopred ďakujeme.

EuroPainClinics recenzie a skúsenosti - Google

EuroPainClinics recenzie a skúsenosti – Google

EuroPainClinics Bratislava

4.4 / 5

Zobraziť Google recenzie

Pridať recenziu (Bratislava)

EuroPainClinics Košice

4.7 / 5

Zobraziť Google recenzie

Pridať recenziu (Košice)

EuroPainClinics Bardejov

4.6 / 5

Zobraziť Google recenzie

Pridať recenziu (Bardejov)

EuroPainClinics recenzie a skúsenosti - Facebook

EuroPainClinics recenzie a skúsenosti – Facebook

4.7 / 5

Zobraziť alebo pridať Facebook recenzie

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia