MUDr. Róbert Rapčan členom Poradného výboru medzinárodného portálu PainCast

1486 | 2 min

EuroPainClinics

Význačnou udalosťou sa stalo vymenovanie MUDr. Róberta Rapčana, PhD., MBA, FIPP, členom Poradného výboru medzinárodného edukačného portálu pre lekárov  – PainCast.

Portál združuje viac ako 4000 lekárov z odboru liečby bolesti zo 145 krajín celého sveta a je komplexným zdrojom informácií, ktoré lekári venujúci sa tomuto odboru môžu kedykoľvek zdieľať a vymieňať si online svoje klinické skúsenosti, názory a pohľady na rôzne klinické techniky.

Obsah najprehl’adnejšieho lekárskeho webového portálu v oblasti liečby bolesti s takmer svetovým pokrytím pripravujú a vytvárajú špičkoví špecialisti a renomované lekárske kapacity. Portál predstavuje v prehľadnej a ucelenej podobe najaktuálnejšie novinky, zameriava sa na top témy terapie bolesti, ponúka rad didaktických workshopov, zvukových záznamov (podcastov) a online videí z operačných zákrokov a prednášok, expertné názory a odporúčania, články, abstraktrá či online diskusné fórum.

Partnermi portálu, ktorý prevádzkuje americká spoločnosť PainCast, sú svetové organizácie a inštitúcie ako World Institut of Pain, American Society of Interventional Pain Physicians, Epimed, GCC Institute, Pain School International, Racz Lab Interventional Pain Workshop a ďalšie.

MUDr. Rapčanovi gratulujeme k prestížnemu vymenovaniu a prajeme veľa úspechov v jeho edukačné činnosti, vďaka ktorej môže ďalej odovzdávať svoje bohaté klinické skúsenosti, a podieľať sa na ďalšom rozvoji odbore liečby bolesti v medzinárodnom kontexte.