Krásne Vianoce a šťastný nový rok 2021!

1299 | 3 min

Vážení pacienti, priaznivci a priatelia EuroPainClinics, 

v nadchádzajúcom čase Vianoc nám dovoľte vyjadriť niekoľko sviatočných slov a naše poďakovanie. 

Tento rok bol pre nás v každom ohľade zaťažkávacou skúškou, a aj keď vývoj epidemickej situácie zostáva zatiaľ otvorený, chceme pevne veriť v jeho postupné ustálenie a v pozitívny obrat. Priali by sme si, aby titulné stránky novín, internetu a televízne spravodajské relácie neplnili čísla o pozitívne testovaných a počtu hospitalizovaných, ale opäť správy o novouvedených filmoch, nových divadelných predstaveniach, zaujímavých gastronomických zážitkoch a športových udalostiach priamo zo štadiónov. Aby sa z našich hovorov vytratilo slovo covid a bolo nahradené radostnými zážitkami z dovoleniek a zo spoločných stretávaní s našimi blízkymi.

V našich životoch sa objavili nové aspekty, ktoré vstúpili do komfortnej zóny každodenného bytia, no s primárnym cieľom – ochrániť naše zdravie. V EuroPainClinics sme hrdí na to, že sme v plnom nasadení mohli zodpovedne poskytovať špecializovanú liečbu všetkým našim pacientom, aj pacientom zdravotníckych zariadení vyťažených pri boji s epidémiou v prvej línii. Veľmi nás teší, že aj v tejto dobe sme otvorením nových pracovísk v Česku (v Ostrave a Hradci Králové) mohli ponúknuť dostupnosť našej špecializovanej zdravotnej starostlivosti mnohým ďalším záujemcom o liečbu. 

Z celého srdca ďakujeme sestričkám, lekárom, fyzioterapeutom, zdravotníckym pracovníkom aj členom podporného tímu našich pracovísk EuroPainClinics, bez ktorých by všetko nefungovalo. Radi by sme poďakovali tiež zdravotným poisťovniam a ich pracovníkom za celoročnú podporu, ktorej sa nám dostávalo.

Ďakujeme vám za vašu doterajšiu dôveru a prejavenú priazeň, ktoré si veľmi vážime. O rozvoj našej činnosti budeme pevne usilovať aj v nasledujúcom roku.

Prajeme príjemné prežitie Vianoc a šťastný nový rok 2021.

MUDr. Miroslav Buriánek, MBA
predseda predstavenstva EPC Health Invest SE

MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP
medicínsky riaditeľ EuroPainClinics