EuroPainClinics Košice – dovolenka

Dovoľujeme si oznámiť dočasné uzavretie pracoviska EuroPainClinics v Košiciach v dňoch 30. 3. – 1. 4. z dôvodu dovolenky. Ordinujeme opät od 6. 4. O možnosti liečby a objednania sa môžete aj naďalej informovať prostredníctvom bezplatnej online služby E-konzultácia, ktorú nájdete na webovej stránke www.ekonzultacia.sk

Z dôvodu dovolenky na pracovisku môže dôjsť k menšiemu časovému posunu pri vyhodnotení zaslaných E-konzultácií na košické pracovisko vo vyššie uvedených dňoch. Ďakujeme preto vopred za vaše pochopenie a strpenie pri očakávaní výsledku vyhodnotenia.

Tím EuroPainClinics Košice


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia