7 otázok… Pavel Slouka, atletický trenér

Šport je neoddeliteľnou súčasťou života mnohých z nás a ani v tejto dobe plnej obmedzení a zákazov na neho nechceme zabúdať. Športovú „ochutnávku“ vám radi sprostredkovávame rozhovorom medicínskeho riaditeľa EuroPainClinics MUDr. Róberta Rapčana sa skúseným atletickým trénerom Pavlem Sloukom.

Text a foto: prevzaté z webu epc.team

V týchto náročných časoch, keď sú rúška povinné a človek sa bez testu nepohne z domu ani na krok, sa často zabúda na veľmi dôležitú a pre život takmer nevyhnutnú súčasť, ktorou je šport. 

Športom sme schopní predísť značnej skupine ochorení, či už fyzickej, alebo často aj psychickej povahy. Preto si dnes pre vás pripravil náš medicínsky riaditeľ MUDr. Róbert Rapčan zaujímavý rozhovor s človekom, ktorý značnou mierou prispel aj k jeho úspešnej športovej kariére v minulosti. 

Pavel Slouka je skúseným atletickým trénerom, ktorý so svojimi zverencami dosiahol úspechy či už na európskej alebo aj olympijskej úrovni. Róberta Rapčana v jeho mladosti trénoval a do dnešného dňa sú skvelí priatelia.

Dúfame, že sa vám rozhovor bude páčiť a prajeme vám veľa zdravia a síl v týchto neľahkých časoch. 

Čítajte tiež:


Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia