www.spinalendoscopy.eu: endoskopické operácie na chrbtici

1649 | 2 min

EuroPainClinics

Nové medzinárodné webové stránky www.spinalendoscopy.eu ponúkajú informácie o moderných možnostiach chirurgickej liečby na chrbtici za pomoci inovatívnych endoskopických techník. 

Webové stránky predstavujú pokročilé liečebné metódy – endoskopické ošetrenie vysunutých medzistavcových platničiekendoskopickú denerváciu facetových kĺbov (endoskopická rizotómia), ktoré v EuroPainClinics® vykonávame, vrátane benefitov endoskopických a miniinvazívnych zákrokov v porovnaní s klasickými operáciami chrbtice. Návštevníci sa tu môžu zoznámiť s lekárskymi expertmi, ktorí zákroky robia, nájdu tu kontakty na pracoviská EuroPainClinics® a predovšetkým tu majú možnosť online objednania sa na vstupnú konzultáciu. Detailné kroky celkového priebehu liečby, služby pre pacientov a veľa praktických informácií pred začatím i po ukončení liečby zhŕňa sekcia Sprievodca liečbou. Stránky www.spinalendoscopy.eu sú k dispozícii v angličtine, češtine a slovenčine.

Liečia vás najlepší špecialisti EuroPainClinics®
Tím expertov EuroPainClinics® tvoria renomovaní medzinárodní špecialisti MUDr. Robert Rapčan, FIPP, intervenčný algeziológ a popredný špecialista na liečbu bolesti, držiteľ prestížneho titulu Fellow of Interventional Pain Practise, Dr. G. Michael Hess, nemecký spinálny chirurg, ktorý so svojimi viac než 1 500 úspešne vykonanými endoskopickými operáciami patrí medzi najskúsenejších svetových endoskopických operatérov, Dr. Anthony Hammond, anglický reumatológ a špecialista na liečbu bolesti so špecializáciou na pokročilé miniinvazívne a endoskopické techniky liečby bolesti bedrovej chrbtice a krčnej chrbtice vrátane syndrómu Whiplash, na liečbu kĺbov a mäkkých tkanív a Dr. Lars Walén, švédsky anestéziológ a intenzivista, ktorý patrí ku skupine popredných expertov v oblasti liečby bolesti pomocou intervenčných technik pod röntgenovou a ultrazvukovou kontrolou.

Viac čítajte na www.spinalendoscopy.eu
Pripojte sa k nám! FB epc1.eu!

Ak chcete byť informovaní o novinkách v EuroPainClinics®, prihláste sa k odberu nášho Newslettera!

spinalendoscopy-en