Webové stránky EuroPainClinics® v novom!

1217 | 2 min

EuroPainClinics

Ako ste si mohli všimnúť, webové stránky www.europainclinics.com prešli novou vizuálnou úpravou, ktorá sa vyznačuje predovšetkým prehľadnosťou a jednoduchou orientáciou pri hľadaní potrebných informácií. Na úvodnej stránke – homepage – nájdete všetko podstatné, čo vás o EuroPainClinics® a liečbe bolesti chrbta môže zaujímať.

Novinkou, na ktorú vas radi upozorňujeme, je rozdelenie dvoch kľúčových oblastí špecializácie EuroPainClinics®, ktoré sú jadrom našej činnosti, na hlavnej stránke (homepage).
V sekcii Endoscopic center (špecializované klinické pracoviská EuroPainClinics®) nájde návštevník webu kompletné portfólio nami poskytovaných diagnostických, miniinvazívnych a endoskopických výkonov, ktoré sú doplnené animačnými videami z priebehu zákrokov, ako aj základnú charakteristiku precíznej diagnostiky chrbta.
Sekcia Stim center (diagnostické centrá EuroPainClinics® pre implantáciu neurostimulátora) je určená pacientom s ťažkou chronickou bolesťou, ktorí prešli štandardnou liečbou bolesti bez efektu úl‘avy od bolesti a zaujímajú sa o liečbu neurostimulátorom. Tu taktiež ponúkame pohodlnú on-line príležitosť prvého kontaktu prostredníctvom bezplatnej e-konzultácie pre vyhodnotenie či je záujemca vhodným kandidátom na neurostimulátor.

Praktické informácie o liečbe v EPC vrátane cenníkov obsahuje nová sekcia Pre pacientov.

website sk