Liečba bolesti chrbta po operácii pomocou epiduroskopie zaujala rad printových i online titulov

Téma liečby bolesti po operácii chrbtice, ktorá je najčastejšie spojená s tzv. syndrómom zlyhania operačnej liečby (odborne FBSS-failed back surgery syndrome), kedy dochádza ku zmnoženiu väziva v epidurálnom priestore, ktoré dráždia alebo utláča nervový koreň, sa objavilo v rade periodík o zdravie aj lifestylových tituloch: Moje zdravie, zdravie, zena-in.cz, prozeny.blesk.cz, svet-zeny.cz.

Články nájdete na odkazoch nižšie.

https://zena-in.cz/clanek/ani-po-operaci-zad-necitite-ulevu-od-bolesti-jeste-neni-nic-ztraceno
https://svet-zeny.cz/absolvovali-jste-operaci-zad-ale-presto-neprisla-uleva/
https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/547453/absolvovali-jste-operaci-zad-ale-presto-neprisla-uleva.html
https://www.mojezdravi.cz/novinky/ani-po-operaci-zad-necitite-ulevu-od-bolesti-pomoci-muze-epiduroskopie-4280.html

Moje zdraví č. 6/2018

MZD1806_06_co nas este zajima_S (3)

Zdieľať tento článok priateľom

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia