www.magneticka.sk / www.magneticka.cz

Pre ľahšiu zapamätateľnosť a pohodlný prístup sme pre vás zaregistrovali nové domény pre našu službu „Vyhodnotenie MRI zadarmo – druhý názor odborníka“ – nezávislé profesionálne vyhodnotenie snímok magnetickej rezonancie (MR) našimi expertmi. Na webových stránkach nájdete podrobné informácie, ako tieto služby využiť pre vašu najlepšiu informovanosť o vašej diagnóze a možnostiach liečby chronickej bolesti chrbta. www.magneticka.sk (www.mrichrbtice.sk) www.magneticka.cz (www.mripatere.cz) mri-cz

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia
Dovoľujeme si vás informovať o dočasnom obmedzení prevádzky na našich pracoviskách počas leta: Bratislava 08.08. - 12.08., Košice 01.07., 06.07. - 08.07., 18.07., 22.08. - 31.08., Bardejov 25.07. - 12.08. »