MUDr. Robert Šachl

MUDr. Robert Šachl

Špecialista na miniinvazívnu liečbu chrbta

MUDr. Robert Šachl je atestovaný anestéziológ a intenzivista. Lekárske štúdia absolvoval na 1. LF Univerzity Karlovej v Prahe. Od ukončení štúdií pôsobí na 1. LF UK a VFN v Prahe. V priebehu rokov 2005 až 2009 vykonával zahraničnú klinickú prax v rade univerzitných nemocníc v írskom Dubline, napr. v Beaumont Hospital, Mater Misericordiae University Hospital, Mater Misericordiae University Hospital, Mater Private Hospital či v General Hospital v severoírskom meste Monaghan.

Od roku 2009 pôsobí ako kardioanestéziológ na Klinike anestéziológie, resuscitácie a intenzívnej medicíny 1. LF UK a VFN v Prahe. Je držiteľom Certification in Adult Transoesophageal Echo udeľovaným európskou inštitúciou EACTA (European Association of Cardiothoracic Anaesthesiology).

MUDr. Robert Šachl zahájil svoju pôsobnosť v EuroPainClinics od októbra 2020 na pracovisku EuroPainClinics Praha, od roku 2021 je lekárom pracoviska EuroPainClinics Hradec Králové.

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia