MUDr. Robert Šachl

MUDr. Robert Šachl

Špecialista na miniinvazívnu a endoskopickú liečbu chrbta

MUDr. Robert Šachl je atestovaný anestéziológ a intenzivista. Lekárske štúdia absolvoval na 1. LF Univerzity Karlovej v Prahe. Od ukončení štúdií pôsobí na 1. LF UK a VFN v Prahe. V priebehu rokov 2005 až 2009 vykonával zahraničnú klinickú prax v rade univerzitných nemocníc v írskom Dubline, napr. v Beaumont Hospital, Mater Misericordiae University Hospital, Mater Misericordiae University Hospital, Mater Private Hospital či v General Hospital v severoírskom meste Monaghan.

Od roku 2009 pôsobí ako kardioanestéziológ na Klinike anestéziológie, resuscitácie a intenzívnej medicíny 1. LF UK a VFN v Prahe. Je držiteľom Certification in Adult Transoesophageal Echo udeľovaným európskou inštitúciou EACTA (European Association of Cardiothoracic Anaesthesiology).

MUDr. Robert Šachl je od októbra 2020 lekárom špecializovaného pracoviska EuroPainClinics Praha.

Zdieľať tento článok priateľom

Máte záujem o vstupné vyšetrenie na našich pracoviskách? Využite pohodlný systém online E-konzultácie!

Bolesť chrbta zasahuje do všetkých stránok života - s návštevou odborníka je preto dobré neváhať! Ak je príčina bolesti dostatočne skoro a správne diagnostikovaná, včasné zahájenie liečby znamená jednoznačne efektívnejšie a trvalejšie výsledok. Umožňuje rýchlejšie zotavenie pri prvých vážnejších prejavoch a môže viesť k oddialeniu prípadného návratu ťažkostí v neskoršom období. Odošlite vyplnený formulár online E-konzultácie a my Vás budeme v čo najkratšom čase telefonicky kontaktovať späť.

Bezplatná E-konzultácia